Які є елементи кріплення сонячних батарей? 2015-01

26 січня 2015 р. від
Які є елементи кріплення сонячних батарей? 2015-01
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555

Сонячні панелі стають все більш популярними, адже вони пропонують екологічно чистий та економічно вигідний спосіб отримання електроенергії.

Одним з найважливіших аспектів монтажу сонячних панелей є вибір правильних елементів кріплення.

[Avante99] пропонує широкий спектр кріпильних елементів для сонячних панелей, які підходять для будь-якого типу покрівлі та дахового покриття.

Елементи кріплення сонячних панелей:

  • Балки: Балки використовуються для монтажу сонячних панелей на дахах з скатним ухилом. Вони виготовляються з алюмінію або оцинкованої сталі та монтуються до крокв даху.
  • Шпильки: Шпильки використовуються для монтажу сонячних панелей на плоских дахах. Вони забиваються в покрівельний матеріал і кріпляться до балок.
  • Проміжні притиски: Проміжні притиски використовуються для фіксації сонячних панелей до балок або шпильок. Вони виготовляються з алюмінію або нержавіючої сталі та забезпечують надійне кріплення панелей.
  • Кінцеві притиски: Кінцеві притиски використовуються для фіксації крайніх сонячних панелей в ряду. Вони виготовляються з алюмінію або нержавіючої сталі та забезпечують додаткову стійкість панелей.

Avante99 пропонує не лише широкий спектр кріпильних елементів, але й допомогу з проектуванням та монтажем сонячних панелей.

Зверніться до нас вже сьогодні, щоб отримати консультацію!


Які є елементи кріплення сонячних батарей? 2015-01
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555 26 січня 2015 р.
Поділитися цією публікацією
Архів