Звідки береться тепло для роботи теплових насосів? 2019-02

9 лютого 2019 р. від
Звідки береться тепло для роботи теплових насосів? 2019-02
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

Теплові насоси – це дивовижні пристрої, які можуть обігрівати ваш будинок взимку та охолоджувати його влітку, використовуючи енергію, що вже існує в навколишньому середовищі.

Давайте розберемося, як це працює, на простому прикладі:

Уявіть собі озеро, яке вкрите льодом. Навіть в найсильніші морози вода під льодом не замерзає, адже температура землі на глибині 1,5-2 метри завжди залишається вище 0°C.

Тепловий насос використовує цю енергію, щоб обігріти ваш будинок. Завдяки компресору, вода з дна озера (або спеціальний теплоносій) циркулює по трубах, що прокладені під землею.

Тепло землі нагріває цю рідину, а тепловий насос, використовуючи принцип випаровування та конденсації, "перекачує" це тепло в ваш будинок.

Таким чином, ви отримуєте тепло для опалення без спалювання газу, дров або інших видів палива.

Влітку процес працює навпаки: тепло з вашого будинку "перекачується" в землю, роблячи його прохолодним.

P.S. Цей принцип роботи теплового насоса можна порівняти з роботою холодильника, який "відкачує" тепло з продуктів і "викидає" його назовні.

Зверніться до "Avante99" вже сьогодні і ми допоможемо вам підібрати та встановити тепловий насос, який буде ідеально відповідати вашим потребам!Звідки береться тепло для роботи теплових насосів? 2019-02
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 9 лютого 2019 р.
Поділитися цією публікацією
Архів