Мережева сонячна станція 1,5 кВт сонячних батарей + 6 кВт інвертор, Київ 2015-09

3 вересня 2015 р. від
Мережева сонячна станція 1,5 кВт сонячних батарей + 6 кВт інвертор, Київ 2015-09
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

Сонячні батареї стають все більш популярними в Україні, адже це екологічно чистий та економічно вигідний спосіб отримати електроенергію. Avante99 з радістю представляє проект мережевої сонячної станції 1,5 кВт в Києві, яка була встановлена у 2015 році.

Особливості проекту:

  • Потужність: 1,5 кВт
  • Кількість сонячних панелей: 6 шт. 
  • Інвертор: 6 кВт
  • Тип монтажу: навісний

Переваги даного проекту:

  • Економія коштів: Завдяки цій сонячній станції власник будинку може заощадити до 30% на рахунках за електроенергію.
  • Екологічність: Сонячні батареї не шкодять довкіллю, адже вони виробляють електроенергію з поновлюваного джерела.
  • Естетичність: Сонячні батареї, встановлені на даху, можуть служити не лише джерелом електроенергії, але й елементом декору.
  • Додаткова вигода: Навісний монтаж сонячних панелей може допомогти зберегти дах від негативного впливу сонця та опадів.

Як працює мережева сонячна станція?

Мережева сонячна станція підключається до загальної електромережі. Вдень, коли сонце світить, сонячні панелі генерують електроенергію, яка використовується для живлення будинку. Надлишки електроенергії продаються в мережу за "зеленим" тарифом. Вночі, коли сонце не світить, або коли потреба в електроенергії перевищує вироблення сонячних панелей, електроенергія купується з мережі.

Чому варто встановити сонячну станцію?

Встановлення сонячної станції – це вигідне вкладення коштів, яке може окупитися протягом 5-7 років. Крім того, сонячні батареї мають довгий термін служби (до 30 років) та потребують мінімального обслуговування.

Avante99 пропонує широкий спектр послуг з проектування, монтажу та обслуговування сонячних станцій. Зверніться до нас, щоб отримати безкоштовну консультацію та розрахунок вартості сонячної станції для вашого будинку.

Додаткова інформація:

  • Навісний монтаж сонячних панелей – це не лише естетично привабливе рішення, але й практичне. Такий монтаж забезпечує кращу вентиляцію під панелями, що сприяє їх охолодженню та підвищує їхню ефективність.
  • Сонячні батареї можуть бути використані не лише для живлення будинку, але й для нагріву води, зарядки електромобіля та інших цілей.


Мережева сонячна станція 1,5 кВт сонячних батарей + 6 кВт інвертор, Київ 2015-09
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 3 вересня 2015 р.
Поділитися цією публікацією
Архів