Резервна сонячна система 10 кВт для компенсації власного споживання, Київ, Бортничі 2024-07

10 липня 2024 р. від
Резервна сонячна система 10 кВт для компенсації власного споживання, Київ, Бортничі 2024-07
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

Компанія "Аванте99" продовжує впроваджувати інноваційні рішення у сфері альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Сьогодні ми хочемо розповісти про успішну реалізацію проекту резервної сонячної системи потужністю 10 кВт для одного з наших клієнтів у Києві, район Бортничі.

Технічні особливості проекту

Основною задачею проекту було забезпечення безперебійного живлення об'єкта, а також компенсація власного споживання електроенергії. Для досягнення цієї мети ми використали кілька ключових компонентів:

  1. Однофазний інвертор Victron потужністю 10 кВт: Цей інвертор забезпечує резервне живлення по одній фазі, що є достатнім для основних потреб замовника в разі відключення загальної електромережі.
  2. Два інвертори Fronius: Ці інвертори додають згенеровану енергію для компенсації споживання об'єкта, а також забезпечують можливість продажу надлишкової енергії в загальну мережу. В разі відключення електромережі, інвертори Fronius працюють на заряд акумуляторів Pylontech, забезпечуючи безперебійне живлення та компенсуючи споживання замовника.

Процес реалізації

1. Проектування системи

На першому етапі проекту ми провели детальний аналіз потреб клієнта, а також обстеження місця встановлення системи. На основі отриманих даних було розроблено проект, що включав в себе оптимальне розташування сонячних панелей та вибір необхідного обладнання.

2. Встановлення обладнання

Наступним кроком стало встановлення сонячних панелей та інверторів. Особлива увага приділялась правильному розміщенню панелей для досягнення максимальної ефективності. Інвертори Victron та Fronius були встановлені у спеціально підготовлених приміщеннях, забезпечуючи зручний доступ для обслуговування.

3. Інтеграція системи

Після встановлення обладнання було проведено інтеграцію всієї системи. Це включало підключення інверторів до електромережі об'єкта, налаштування алгоритмів роботи системи, а також підключення акумуляторів Pylontech для забезпечення резервного живлення.

Впроваджена резервна сонячна система дозволила досягти кількох важливих результатів:

  • Безперебійне живлення: Завдяки інвертору Victron, об'єкт завжди має резервне живлення, що забезпечує роботу основних систем навіть під час відключення електромережі.
  • Компенсація споживання: Інвертори Fronius додають згенеровану енергію для компенсації споживання, що дозволяє значно знизити витрати на електроенергію.
  • Продаж надлишкової енергії: Система дозволяє продавати надлишкову енергію в загальну мережу, що створює додатковий дохід для замовника.

Проект резервної сонячної системи потужністю 10 кВт у Києві, район Бортничі, став ще одним успішним прикладом впровадження відновлювальних джерел енергії від компанії "Аванте99". Наші технічні рішення та професійний підхід забезпечили надійність та ефективність системи, що дозволяє нашому клієнту користуватись всіма перевагами сонячної енергії.

Дякуємо за вашу увагу до наших проектів! Якщо у вас є питання або ви хочете дізнатися більше про наші послуги, будь ласка, зв'яжіться з нами. Компанія "Аванте99" завжди готова допомогти вам у впровадженні найкращих рішень для вашого бізнесу та дому.


Резервна сонячна система 10 кВт для компенсації власного споживання, Київ, Бортничі 2024-07
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 10 липня 2024 р.
Поділитися цією публікацією
Архів