Сонячна станція потужністю 100 кВт на даху пташиної ферми, Київська область 2017-05

12 травня 2017 р. від
Сонячна станція потужністю 100 кВт на даху пташиної ферми, Київська область 2017-05
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555

Ще один приклад успішно реалізованого проекту від Avante99 – установка сонячної електростанції потужністю 100 кВт на даху пташиної ферми в Київській області. Цей проект є чудовим прикладом того, як сонячна енергія може бути використана для економії коштів та захисту довкілля.

Сонячна електростанція складається з 390 сонячних панелей Risen потужністю 320 Вт кожна. Панелі встановлені на даху пташиної ферми, що дозволило максимально використовувати вільний простір.

Для інвертування сонячної енергії в змінний струм використовуються 4 інвертори Victron Energy MultiPlus 25kVA. Ці інвертори є високоякісними та надійними пристроями, які гарантують ефективну роботу сонячної електростанції.

Акумуляторні батареї не використовуються в цій системі, оскільки пташиної ферми потрібна електроенергія лише протягом дня.

Переваги проекту:

  • Економія коштів: Завдяки сонячній електростанції пташиної ферми зможе заощадити близько 30 000 грн на рік на рахунках за електроенергію.
  • Екологічність: Сонячна енергія є чистим та безпечним джерелом енергії, яке не шкодить довкіллю.
  • Енергонезалежність: Завдяки сонячній електростанції пташиної ферми буде менше залежати від постачальників електроенергії.

Avante99​ пропонує комплексні рішення з установки сонячних електростанцій будь-якої потужності для житлових будинків, підприємств та промислових об'єктів. Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію та розрахунок вартості сонячної станції для вашого об'єкта.

Важливо:

  • Сонячні електростанції – це надійне та екологічне джерело енергії, яке може окупитися протягом 5-7 років.
  • Avante99 – це досвідчена компанія, яка має всі необхідні ресурси для установки сонячних електростанцій будь-якої складності.
  • Зверніться до Avante99 – ми допоможемо вам зробити ваш будинок або підприємство енергоефективним та екологічно чистим.


Сонячна станція потужністю 100 кВт на даху пташиної ферми, Київська область 2017-05
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555 12 травня 2017 р.
Поділитися цією публікацією
Архів