«Розумні» лавки на сонячних батареях у вигляді чашок, Київ 2017-06

2 червня 2017 р. від
«Розумні» лавки на сонячних батареях у вигляді чашок, Київ 2017-06
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

У 2017 році Київ став одним з перших міст України, де з'явилися «розумні» лавки на сонячних батареях у вигляді чашок. Ці інноваційне рішення, встановлені на Контрактовій площі, одразу ж завоювали популярність серед киян та гостей міста.

Що ж робить ці лавки такими особливими?

  • Екологічність: Лавки обладнані сонячними панелями, які генерують електроенергію для зарядки мобільних пристроїв та роботи Wi-Fi. Це робить їх екологічно чистим та економним рішенням.
  • Функціональність: Окрім зарядки гаджетів, лавки пропонують доступ до безкоштовного Wi-Fi. Це зручно для тих, хто хоче залишатися на зв'язку або працювати онлайн, не витрачаючи мобільний трафік.
  • Інтерактивність: Біля лавок встановлені незвичайні інтерактивні урни для сміття, стилізовані під баскетбольні корзини. Контейнери обладнані датчиками контролю за кількістю викинутих відходів, аби мотивувати людей не засмічувати навколишнє середовище.
  • Дизайн: Яскраво-жовті лавки у формі чашок не лише зручні, але й естетично привабливі. Вони стали справжньою окрасою скверу №2 біля Гостинного двору.

Сонячна станція, яка живить «розумні» лавки, розроблена та встановлена компанією Аванте99. До її складу входять:

  • Акумуляторна батарея ємністю 40 Ач
  • Сонячна батарея 30 Вт
  • Контролер заряду 10 А

Ця компактна та ефективна система забезпечує безперебійну роботу лавок протягом дня.

Аванте99 — це компанія з багаторічним досвідом роботи в сфері альтернативної енергетики. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з проектування, монтажу та обслуговування сонячних електростанцій для приватних будинків, підприємств та комунальних установ.

Звертайтесь до нас, щоб отримати більше інформації про «розумні» лавки на сонячних батареях або інші екологічні та енергоефективні рішення!


«Розумні» лавки на сонячних батареях у вигляді чашок, Київ 2017-06
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 2 червня 2017 р.
Поділитися цією публікацією
Архів