Мережева сонячна система на інверторі Refusol потужністю 17 кВт, Одеса 2016-12

26 грудня 2016 р. від
Мережева сонячна система на інверторі Refusol потужністю 17 кВт, Одеса 2016-12
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

Незважаючи на наближення Нового року, Avante99 не здає позицій! Ми продовжуємо використовувати сонячні дні для втілення в життя екологічних проектів. Сьогодні ми раді повідомити про введення в експлуатацію ще однієї сонячної системи – 17 кВт потужності в Одесі, оснащеної інвертором Refusol.

Мережева сонячна система – це оптимальне рішення для власників приватних будинків, які хочуть:

  • Знизити рахунки за електроенергію: Завдяки сонячним панелям ви можете виробляти власну електроенергію та використовувати її для живлення свого будинку.
  • Продавати надлишки електроенергії: Якщо ви виробляєте більше електроенергії, ніж споживаєте, ви можете продавати її енергопостачальній компанії.
  • Зробити свій внесок у захист довкілля: Сонячна енергія – це чисте та безпечне джерело енергії, яке не шкодить довкіллю.

Ця система:

  • Встановлена на даху приватного будинку: Це дозволило максимально використовувати простір та отримувати максимум сонячної енергії.
  • Використовує інвертор Refusol потужністю 17 кВт: Цей інвертор – це надійне та ефективне рішення для перетворення сонячної енергії на змінний струм.
  • Оснащена сонячними панелями високої якості: Це гарантує максимальну продуктивність системи та тривалий термін її служби.

Avante99 пропонує широкий спектр сонячних рішень для приватних будинків та підприємств. Зверніться до нас, щоб отримати безкоштовну консультацію та розрахунок вартості сонячної станції для вашого об'єкта.

Avante99 – ваш шлях до енергонезалежності та екологічно чистої енергії!


Мережева сонячна система на інверторі Refusol потужністю 17 кВт, Одеса 2016-12
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 26 грудня 2016 р.
Поділитися цією публікацією
Архів