ВИКОРИСТАННЯ ФОТОВОЛЬТАЇКИ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ КОМЕРЦІЙНИХ ВИТРАТ НА ЕНЕРГІЮ

Фотоелектрична система на даху або на відкритому просторі підприємства – це вигідна інвестиція, яка допомагає назавжди знизити витрати на електроенергію. Це пояснюється тим, що сонячна енергія, що виробляється самостійно, є найдешевшим видом енергії. Крім того, інвестиції в фотоелектричну енергетику є стійким заходом, який відіграє все більш важливу роль у спілкуванні та співпраці з клієнтами та партнерами.

ПЕРЕВАГИ ФОТОВОЛЬТАЇКИ ДЛЯ КОМПАНІЙ

 • Нижчі витрати на енергію – Сонячна енергія власного виробництва є надзвичайно економічно ефективною та зменшує потребу в дорогій електроенергії від мережі
 • Зменшіть викиди CO 2 – фотоелектричні пристрої є економічно ефективним засобом досягнення цільових показників CO 2 .
 • Інвестуйте стратегічно . Стале постачання енергії є темою, яка може мати позитивний вплив на комунікації.

 

ІНВЕСТУЙТЕ У ФОТОВОЛЬТАЇКУ ТА НАДОВГО ЗМЕНШІТЬ ВИТРАТИ НА ЕНЕРГІЮ

Виробляючи власну сонячну енергію, компанія гарантовано постійно знижує витрати на електроенергію. Енергія сонця є безкоштовним ресурсом, і її використання робить компанії менш вразливими до зростання цін на енергоносії. 

Завдяки високому рівню власного споживання інвестиції у фотоелектричну систему окупаються лише за кілька років.

Дізнатися більше

 

ЕКОЛОГІЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ – ЦЕ ПИТАННЯ ДНЯ

Виробництво сонячної енергії з власних дахів не тільки допомагає компаніям зменшити витрати на електроенергію; Інвестиції у фотоелектричну систему також є найпростішим і найдешевшим способом зменшити споживання CO 2 компанією . 

Компанії, які інвестують у фотоелектричну енергетику, діють передбачливо, а не просто дотримуються стандартів і офіційних правил. Вони також виправдовують очікування клієнтів і партнерів, для яких питання сталого розвитку відіграє дедалі важливішу роль.

Відкрити більше

Як працює фотоелектрична системаІНВЕРТОРИ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНИХ ФЕЛЕКТРИЧНИХ СИСТЕМ


ФРОНІЙ ТЕЛЕЦЬ

Fronius Tauro означаємаксимальна гнучкість щодо проектування системи з мінімальними загальними експлуатаційними витратами системи. Надійний інвертор Fronius Tauro робить вашкомерційна фотоелектрична система ще більш економічно ефективнаОтримайте повну потужність для власної фотоелектричної системи вашої компаніїтепер з проектним інвертором з Австрії.

Фроній Тауро. Створений для виконання.

Дізнатися більше

 

FRONIUS SYMO ADVANCED

Подальший розвиток з урахуванням безпеки: Fronius Symo Advanced відкриває наступну главу в портфоліо Fronius SnapINverter. Інвертор означаємаксимальна безпеказ вбудованим дуговим захистом імаксимальна врожайність.

Як остання особливість, інвертор Fronius SnapINverter зТехнологія Fronius Arc Guardпропонує надійнізахист від дуги, яка може спричинити пожежу. Вбудований дуговий захист не тільки забезпечує енергетичну самодостатність, але й захищає інвестиції.

Завдяки комплексному оснащенню Fronius Symo Advanced перевищує навіть найвищі стандарти. Він також доступний у різних категоріях потужності в діапазоні від 10 до 20 кВт і, отже, єперспективний вибір для комерційних фотоелектричних систем будь-якого розміру. Покладіться на перевірену продуктивність із новою технологією безпеки. 

Fronius Symo Advanced. Створений, щоб на нього покластися.

 

ФОТОВОЛЬТАЇКА ДЛЯ ДОМУ

Вас цікавить менша фотоелектрична система для вашого будинку?
Натисніть тут, щоб переглянути наші сонячні рішення для будинків.

Дізнатися більше

 

ВИСОКА ЯКІСТЬ, ВАРТА ІНВЕСТИЦІЇ

 • Розумні технології
  Theінтелектуальні інвертори Fronius забезпечити особливо ефективне використання електроенергії від фотоелектричних систем.      
 • 75 років досвіду
  Більше семи десятиліть тому Гюнтер Фроніус заснував сімейне підприємство. Зараз команда складається з 5000+ людей, і разом вони просувають енергетичну революцію.
 • Зроблено в Австрії
  Якість Fronius завжди вироблялася в Австрії. Стале виробництво особливо важливо для нас.
 • Сильні партнери
  Партнер Fronius поруч із вами, навчений і сертифікований нами, готовий допомогти вам порадою та підтримкою для вашої особистої енергетичної революції.


Незважаючи на те, що інвертори складають лише невелику частину інвестиційних витрат на фотоелектричну систему, вони є ключовим елементом будь-якої фотоелектричної системи – коли інвертор встановлено, виробництво сонячної енергії може початися. Тому важливо звернути увагу на якість цього компонента.

Fronius базується не лише на багаторічному досвіді виробництва інверторів, але й на найвищих стандартах якості та виробництві в Австрії. Ці фактори роблять наші інвертори надійним ядром вашого сонячного рішення.

Іншою важливою передумовою для бездоганної системи з найкращими можливостями є ретельне проектування, визначення розмірів і встановлення фотоелектричної системи.

Ви можете покластися на наших системних партнерів Fronius для професійного планування та реалізації вашого індивідуального рішення. Наша партнерська мережа складається з понад 5800 сертифікованих установників по всьому світу. Знайдіть відповідного фахівця у вашому регіоні та отримайте консультацію.