ВИКОРИСТОВУЙТЕ НАДЛИШОК СОНЦЯ ТА ЕКОНОМТЕ ГРОШІ


Фотоелектричні системи є справжніми універсальними, оскільки вироблену сонячну енергію можна гнучко використовувати будь-де в домогосподарстві. Це також стосується підігріву води, яку можна використовувати для душу чи опалення. Таким чином ви можете використовувати багато власної сонячної енергії та ще більше заощаджувати витрати на електроенергію.


ПЕРЕВАГИ ГАРЯЧОЇ ВОДИ ЗА ДОПОМОГОЮ ФОТОВОЛЬТАЇКИ

 Використовуйте більше сонячної енергії.
 Замість того, щоб подавати надлишок сонячної енергії в мережу, використовуйте її самостійно для виробництва гарячої води. Таким чином, ви зменшуєте витрати на електроенергію.

 Захистіть систему опалення
 Ви продовжуєте термін служби вашої системи опалення, тому що можете повністю вимкнути її влітку. Це також економить ваші гроші.

 Будьте незалежними та захищайте клімат.
 Використовуйте власні джерела чистої енергії.


ВИКОРИСТОВУЙТЕ БІЛЬШЕ ВЛАСНОЇ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

Електроенергія, яку ви виробляєте на власному даху, набагато дешевша, ніж електроенергія з мережі. Тому, щоб назавжди зменшити витрати на енергію, ви повиннівикористовувати якомога більше власної сонячної енергії. Залежно від розміру системи, середнє домогосподарство використовує 20-40% власної сонячної енергії.

З допомогою надлишок сонячної енергії для виробництва гарячої води або опалення, годуєш менше електроенергії в мережу. Це дозволяє підвищити рівень власного споживання до понад 60%. Ви віддаєте менше власної фотоелектричної енергії, вам доведеться купувати менше енергії з громадської мережі тазберігати гроші.

PV ЕЛЕКТРИКА ДЛЯ КОНДИЦІОНУВАННЯ

До речі, не просто так опалення, але також охолодження за допомогою сонячної енергії що має екологічний і фінансовий сенс. Якщо ваша система кондиціонування повітря працює на повну потужність спекотні та сонячні дні, вашФотоелектричні системи виробляють особливо велику кількість електроенергії, який можна використовувати для роботи система кондиціювання повітря


ОПАЛЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

Незалежно від того, чи опалюєте ви свій будинок тепловим насосом, системою опалення на пелетах, на паливі чи газі, фотоелектрична система може підтримувати систему опалення. Щоразу, коли є aнадлишок сонячної енергії, це може використовувати для отримання тепла.

Ця опція навіть дозволяєповністю вимкніть систему опалення в літні місяціі вам не потрібно активувати всю систему опалення для невеликих обсягів гарячої води. Це не тільки зменшує ваші витрати на електроенергію, але й продовжує термін служби вашої опалювальної системи.

ТЕПЛОВИЙ НАСОС ТА СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ – ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ

The ідеальне поєднання коли йдеться про тепло від сонячної енергії, це a тепловий насос і наші Фроній Омпілот
The тепловий насос є високоефективний і може генерувати до 5 разів більше тепла з наявної кількості електроенергії. Швидкий Фроній Омпілот регулятор споживання може, у свою чергу, контролюватинагрівальний елемент у вашому бойлері або буферному резервуарі з дуже малою кількістю електроенергії. Таким чином, пристрій використовує надлишок сонячної енергії для збереження температура в котлі постійно висока. Це означає, що тепловому насосу не потрібно так часто вмикатися та вимикати, і тому він захищений протягом тривалого часу.


Система Fronius з пристроєм OhmPilot працює так:


 1. Сонячні батареї виробляють електроенергію. 
 2. Мережевий інвертор перетворює енергію сонячних батарей у змінний струм, який можна використовувати в домашньому господарстві або продавати в мережу. 
 3. Розумний лічильник Smart Matter відстежує, скільки електроенергії виробляють сонячні батареї та скільки електроенергії споживає домогосподарство.
 4. Пристрій Ohm Pilot отримує дані від розумного лічильника Smart Matter і використовує їх для управління інвертором. 


Fronius Ohmpilot підключається до вашого інвертора Fronius і розумного лічильника, і він використовує дані, які він отримує, щоб визначити, коли є доступний надлишок сонячної енергії. Коли доступний надлишок сонячної енергії, Ohmpilot включає нагрівальні елементи для нагрівання води. Це допомагає гарантувати, що ваша вода нагрівається за допомогою відновлюваної енергії, і також може допомогти вам заощадити гроші на рахунках за електроенергію.


Ось деякі з переваг використання Fronius Ohmpilot:

 1. Зменшує вашу залежність від мережі: Використовуючи надлишок сонячної енергії для нагрівання води, ви можете зменшити кількість електроенергії, яку вам потрібно купувати з мережі. Це може заощадити вам гроші на рахунках за електроенергію.
 2. Збільшує самоспоживання вашої сонячної енергії: Fronius Ohmpilot допомагає гарантувати, що ваша сонячна енергія використовується для нагрівання води якомога більше. Це означає, що ви отримуєте максимальну віддачу від своєї сонячної інвестиції.
 3. Сприяє стабільності мережі: Використовуючи надлишок сонячної енергії для нагрівання води, ви можете допомогти стабілізувати мережу. Це тому, що мережа менш залежить від викопного палива, коли використовується більше сонячної енергії.


Fronius Ohmpilot - це чудовий спосіб максимально використати вашу систему сонячної енергії та заощадити гроші на рахунках за електроенергію. Якщо ви зацікавлені дізнатися більше про Fronius Ohmpilot, відвідайте веб-сайт Fronius або поговоріть зі своїм установником сонячних батарей.


З безкоштовний інструмент моніторингу Fronius Solar.web, ти можеш стежте за виходом і споживанням енергіїу будь-який час і отримайте максимум від вашої фотоелектричної системи.

 • Забезпечити функціональність
 • Скоротити термін окупності
 • Викрити поглиначів енергії
 • Аналізуйте та оптимізуйте споживання енергії
 • Підтримуйте систему в актуальному стані
 • Заощаджуйте більше грошей з індивідуальними розширеннями
 • Безкоштовно продовжити гарантію

ЕКОНОМТЕ, НАГРІВАЮЧИ ВОДУ СОНЯЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ

«Ще кілька років тому ми використовували систему опалення лише для отримання гарячої води з квітня по жовтень. Однак ми також можемо зробити це за допомогою сонячної енергії та повністю вимкнути систему опалення протягом літніх місяців».

 

Дмитро, власник системи Fronius OhmPilot

ВИСОКА ЯКІСТЬ, ВАРТА ІНВЕСТИЦІЇ

 • Розумні технології
  За допомогою використання інтелектуальні інверториі Ohmpilot, Fronius пропонує енергоефективні рішення для гарячої води.         
 • 75 років досвіду
  Більше семи десятиліть тому Гюнтер Фроніус заснував сімейне підприємство. Зараз команда складається з 5000+ людей, і разом вони просувають енергетичну революцію.
 • Зроблено в Австрії
  Якість Fronius завжди вироблялася в Австрії. Стале виробництво особливо важливо для нас.
 • Сильні партнери
  Партнер Fronius поруч із вами, навчений і сертифікований нами, готовий допомогти вам порадою та підтримкою для вашої особистої енергетичної революції.
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.

Фотоелектрична система генерує екологічно чисту, економічно ефективну електроенергію. Для того, щоб мати можливість використовувати якомога більше власно виробленої сонячної енергії, потрібні добре спроектована фотоелектрична система та розумне управління енергією.

Fronius пропонує вам обидва. З одного боку, Fronius Solar.web — це чітко структурований онлайн-інструмент, який допомагає вам зрозуміти й оптимізувати потоки енергії.

З іншого боку, ви отримуєте переваги від нашої великої мережі добре навчених, сертифікованих партнерів-інсталяторів.

Наші системні партнери Fronius пропонують вам  індивідуальні та експертні поради та продовжують бути поруч навіть після встановлення вашої фотоелектричної системи.

Замовити консультацію

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.