СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ, НАВІТЬ ЯКЩО СОНЦЕ НЕ СВІТИТЬ

Завдяки фотоелектричній системі ви генеруєте та використовуєте власну сонячну енергію, коли світить сонце. З накопичувачем електроенергія, яку ви виробляєте самостійно, завжди доступна, коли вона вам потрібна - навіть у ранкові та вечірні години, коли сонце не світить.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМ НАКОПИЧЕННЯ ЕНЕРГІЇ

 Зменшення витрат на енергію
 Використовуйте більше власної сонячної енергії, споживайте менше енергії з мережі та заощаджуйте витрати.

 Збільште незалежність
 З накопичувачем ви отримаєте незалежність від зростання цін на електроенергію.

 Гарантоване електропостачання
 У разі збою електроживлення ви можете забезпечити власну сонячну енергію від накопичувача.

 

ВИКОРИСТОВУЙТЕ СОНЯЧНУ ЕНЕРГІЮ НАВІТЬ ВНОЧІ

Фотоелектрична система виробляє електроенергію вдень, коли світить сонце. Однак у типовому домогосподарстві потреба в електроенергії є найвищою вранці та ввечері. Це саме тоді, коли електроенергії виробляється мало або зовсім не виробляється.

Для того, щоб використовуватиякомога більше сонячної енергії замість дорогої електроенергії з громадської мережі, ви можете або відкласти споживання енергії, поки світить сонце, абозберігати сонячну енергію на потім.

Відкрити більше

 

РЕЗЕРВНЕ ДЖЕРЕЛО ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ НА ВИПАДОК ЗНЕБЕТЛЕННЯ

Більшість фотоелектричних систем автоматично відключаються від мережі та вимикаються під час знеструмлення мережі.

Анінвертор з функцією резервного живленняі аннакопичувач енергії означає, що фотоелектрична система також працює, коли її відключено від мережіі ви можете продовжувати забезпечувати себе власною енергією під час відключення електроенергії

Дізнатися більше

Як працює фотоелектрична система з накопичувачем

Таким чином енергія з вашого власного даху може використовуватися в усьому домі.ЗАВЖДИ СТРІКАЙТЕ ЗА СВОЄЮ ФОТОЕЛЕКТРИЧНОЮ СИСТЕМОЮ

З безкоштовний інструмент моніторингу Fronius Solar.web, ти можеш стежте за виходом і споживанням енергіїу будь-який час і отримайте максимум від вашої фотоелектричної системи.

 • Забезпечити функціональність
 • Скоротити термін окупності
 • Викрити поглиначів енергії
 • Аналізуйте та оптимізуйте споживання енергії
 • Підтримуйте систему в актуальному стані
 • Заощаджуйте більше грошей з індивідуальними розширеннями
 • Безкоштовно продовжити гарантію

Дізнатися більше

 

СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ДОСТУПНА ЦІЛОДОБОВО

Увечері і вночі, побутова електроенергія також походить від сонцезавдяки одиниця зберігання . Це означає, що родина Травневих майже не змушений купувати електроенергію з мережі і може максимізувати їх самоспоживання.

Дізнатися більше


ЯКА ЄМНІСТЬ СИСТЕМИ ЗБЕРІГАННЯ МЕНІ ПОТРІБНА?

Розмір або ємність накопичувача розраховується на основі ваших індивідуальних потреб в енергії. За допомогою правильно підібраного накопичувача ви можете збільшити самозабезпечення сонячною енергією до 85%,
що означає зниження витрат на енергію та підвищення вашої енергетичної незалежності.

Під час вибору правильної одиниці зберігання дотримуйтеся наступного основного правила: 

ДОМАШНІ ГОСПОДАРСТВА З СЕРЕДНІМ СПОЖИВАННЯМ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПРОТЯГОМ ДОБИ

__кВт-год річне споживання електроенергії / 1000 x 1,2 = __ кВт-год накопичувальної ємності 

ДОМОГОСПОДАРСТВА З НИЗЬКИМ СПОЖИВАННЯМ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПРОТЯГОМ ДНЯ

__кВт-год річне споживання електроенергії / 1000 x 1,5 = __ кВт-год накопичувальної ємності

FRONIUS ЗНОВУ З ВИЩИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ

Fronius GEN24 Plus у поєднанні з BYD Battery-Box Premium HVS четвертий рік поспіль заслужили найкращі рейтинги в Inspection Energy Storage Inspection 2023. Індекс продуктивності системи (SPI) ще більше покращився порівняно з попереднім роком, підтверджуючи надзвичайну ефективність гібридних інверторів Fronius у поєднанні з акумуляторними системами зберігання – усе це допомагає власникам фотоелектричних систем досягти більшої незалежності. Це робить Fronius одним із двох виробників, які досягли класу ефективності A зі своїми продуктами під час перевірки.

Дізнатися більше

 

ВИСОКА ЯКІСТЬ, ВАРТА ІНВЕСТИЦІЇ

 • Розумні технології
  Зі своїмінтелектуальні інвертори, Fronius може запропонувати надзвичайно енергоефективні фотоелектричні накопичувальні рішення.      
 • 75 років досвіду
  Більше семи десятиліть тому Гюнтер Фроніус заснував сімейне підприємство. Зараз команда складається з 5000+ людей, і разом вони просувають енергетичну революцію.
 • Зроблено в Австрії
  Якість Fronius завжди вироблялася в Австрії. Стале виробництво особливо важливо для нас.
 • Сильні партнери
  Партнер Fronius поруч із вами, навчений і сертифікований нами, готовий допомогти вам порадою та підтримкою для вашої особистої енергетичної революції.

Дізнатися більше


ЩО РОБИТЬ ХОРОШУ СИСТЕМУ НАКОПИЧЕННЯ ЕНЕРГІЇ?

Завдяки багаторічному досвіду ми знаємо, що дійсно важливо, коли мова йде про фотоелектричні системи з накопичувачами.

Особливо важливою є взаємодія між накопичувачем і інвертором . Лише тоді, коли ці два компоненти працюють злагоджено, ви зможете  використовувати власну сонячну енергію справді гнучко та ефективно . Особливо це стосується випадків знеструмлення.

Інвертори Fronius у поєднанні з високоякісними накопичувачами забезпечують гнучке керування заряджанням : завдяки можливості паралельних потоків енергії , наприклад, домогосподарство може забезпечуватися сонячною енергією, а накопичувач може заряджатися одночасно. У вас також є вибір із двох варіантів резервного живлення , і ви можете будь-коли розширити свою систему Fronius на модульній основі. Тому ваша фотоелектрична система з накопичувачем є ідеальною основою для сталого енергопостачання.

Вас цікавить фотоелектрична система з рішенням для зберігання енергії? Наші системні партнери Fronius будуть раді проконсультувати вас і подбати про ваші індивідуальні потреби.