СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ - БЕЗПЕЧНЕ ТА НЕДОРОГЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ

У той час як у багатьох регіонах з нестабільними електромережами для забезпечення енергопостачання в основному використовуються дизельні генератори, фотоелектричні пристрої все більше сприймаються як недорога альтернатива. Сонячна енергія є стабільним і недорогим ресурсом, який у поєднанні з рішеннями для зберігання має сенс не лише з економічної точки зору, але й з точки зору балансу CO 2 .

ПЕРЕВАГИ РЕЗЕРВНИХ СОНЯЧНИХ СИСТЕМ

 • Безпека електропостачання – резервна сонячна система забезпечує надійне енергопостачання навіть у разі нестабільного електропостачання або збою мережі.
 • Стабільні витрати на електроенергію – з фотоелектричною системою немає поточних витрат, які часто постійно зростають. Тому вони гарантують стабільні витрати протягом усього терміну служби системи.
 • Відсутність шумового забруднення та неприємних запахів – на відміну від дизельного генератора, фотоелектричні системи тихі та чисті.
 • Поліпшення балансу CO 2 – за допомогою сталого енергопостачання зменшуються шкідливі викиди та дотримуються екологічних норм.

 

БЕЗПЕКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЧЕРЕЗ ФОТОВОЛЬТАЇКУ

Автономна фотоелектрична система виробляє електроенергію незалежно від загальної мережі. У разі збою електроживлення система автоматично від’єднується від мережі та створює власну автономну мережу (MicroGrid).

Це означає, що постачання електроенергії може бути гарантовано навіть без інших компонентів, таких як дизельний генератор.

Відкрити більше

 

ЗРУЧНА АЛЬТЕРНАТИВА ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРУ

Автономні фотоелектричні системи мають значну перевагу перед дизельними аварійними генераторами електроенергії: вони тихо виробляють чисту електроенергію без запаху. 

Особливо у віддалених готельних комплексах і населених пунктах особистий комфорт і стійкість відіграють важливу роль на додаток до безпеки постачання. Постачання сонячної енергії може значно зменшити неприємні запахи та шумове забруднення та, зрештою, викиди  CO 2 

Дізнатися більше

Як працює резервна сонячна система 

ЕКОНОМІЯ 80 000 ЄВРО НА ДИЗЕЛІ ЗА 20 РОКІВ

Через високі витрати на дизельне паливо в Сакс-Харбор парність фотоелектричної енергії буде досягнута швидше, ніж очікувалося. Отже, вони матимуть дуже низький термін окупності – менше шести років, після чого система окупиться, що дозволить мешканцям Сакс-Харбор заощадити понад 80 000 євро на витратах на дизельне паливо протягом перших 20 років.

Відкрити більше

 

ЧЛЕН АЛЬЯНСУ ЗА СІЛЬСЬКУ ЕЛЕКТРИФІКАЦІЮ (ARE)

Fronius є першим виробником мережевих інверторів, який приєднався до ARE! Бачення альянсу полягає в тому, що до 2030 року кожен у світі матиме доступ до доступної, безпечної та чистої енергії та енергетичних послуг .

Ми в Fronius пишаємося тим, що підтримуємо цю мету разом із 185 іншими членами з 55 країн і 3 континентів!

Дізнатися більше

 

ВИСОКА ЯКІСТЬ, ВАРТА ІНВЕСТИЦІЇ

 • Розумні технології
  РозумнийІнвертори Fronius забезпечити особливо ефективне використання електроенергії від фотоелектричних систем.      
 • 75 років досвіду
  Більше семи десятиліть тому Гюнтер Фроніус заснував сімейне підприємство. Зараз команда складається з 5000+ людей, і разом вони просувають енергетичну революцію.
 • Зроблено в Австрії
  Якість Fronius завжди вироблялася в Австрії. Стале виробництво особливо важливо для нас.
 • Сильні партнери
  Партнер Fronius поруч із вами, навчений і сертифікований нами, готовий допомогти вам порадою та підтримкою для вашої особистої енергетичної революції.

Дізнатися більше


БЕЗПЕКА ПОСТАЧАНЬ - ДОВІРА СИЛЬНИМ ПАРТНЕРАМ

Щоб налагодити стабільне електропостачання, важливо покладатися на компетентних партнерів і надійне обладнання. Протягом багатьох років ми успішно співпрацюємо з такими компаніями, як Victron Energy, Selectronic та багатьма іншими для впровадження наших рішень резервного копіювання. Завдяки поєднанню пристроїв Fronius і продуктів від одного з наших партнерів ви можете покластися на перевірену та перспективну систему, яка майже не потребує обслуговування.

Коли справа доходить до реалізації вашого індивідуального автономного фотоелектричного рішення, ми пропонуємо вам широкий вибір висококваліфікованих, сертифікованих монтажників у всьому світі через нашу мережу системних партнерів Fronius. Наші системні партнери проконсультують вас на місці, виконають установку, а також будуть негайно готові мати знання та запасні частини на складі у випадку обслуговування.