ЕКОНОМТЕ ГРОШІ ЗА ДОПОМОГОЮ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ І ДИЗЕЛЬНИХ ГЕНЕРАТОРІВ

У поєднанні дизельні генератори та фотоелектричні системи дуже добре підходять для енергопостачання в районах з нестабільним або відсутнім електропостачанням. Додаткове використання сонячної енергії зменшує споживання палива, що економить витрати. Крім того, інтеграція фотоелектричної системи вносить у систему фактор стійкості. 

ПЕРЕВАГИ СОНЯЧНИХ ДИЗЕЛЬНИХ ГІБРИДНИХ СИСТЕМ

 • Зменшіть витрати на дизельне паливо – сонячна енергія набагато дешевша та більш передбачувана в довгостроковій перспективі, ніж електроенергія, вироблена дизель-генераторами.
 • Швидка окупність інвестицій – завдяки високому потенціалу економії інвестиція у фотоелектричну систему окупається за короткий час.
 • Зменшення викидів CO 2 – виробництво сонячної енергії зменшує ваш вуглецевий слід. 

 

ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА ТА СКОРОЧЕННЯ ВИТРАТ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Витрати на паливо складають найбільшу частину витрат на виробництво електроенергії дизельні генератори. Залежно від географічного розташування можна очікувати ціни на нафту до 2,5 євро за кВт-год. Це не показує ознак зменшення. 

Цінова динаміка в фотоелектричному секторі набагато позитивніша.За останні кілька років вартість фотоелектричних систем за кВт-год впала в середньому до 0,10 євро за кВт-год по всьому світу.

 

З цієї причини існує чітке фінансове обґрунтування для перетворення майже кожної дизельної системи на сонячну/дизельну гібридну систему. Кожна невикористана дизельна кВт-год економить гроші.

Відкрити більше

 

ІНВЕСТИЦІЯ, ЯКА ШВИДКО ОКУПАЄТЬСЯ

Поєднання дизель-генераторів з фотоелектричними системами швидко окупається за рахунок значної економії витрат на паливо.

Інтелектуальна технологія забезпечує оптимальна взаємодія між фотоелектрична системаідизельний генератор. Це гарантує, що використовується якомога більше сонячної енергії та що дизель-генератор працює з різним ступенем використання в найбільш вигідних робочих точках.

Дізнатися більше

Як працює гібридна сонячна дизельна система 

ЗМЕНШЕННЯ ВИТРАТ НА ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО ЗАВДЯКИ ВИКОРИСТАННЮ ФОТОЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

«Протягом дня власники тютюнової фабрики можуть покривати значну частину своїх потреб в енергії за допомогою сонячної енергії, як у високий, так і в низький сезон. Якщо виробляється менше тютюну, ферма подає більше енергії в мережу. Таким чином власник отримує додаткове джерело доходу і стає «енергетичним фермером». Він витрачає менше дизельного палива і економить тисячі євро щорічно. Завдяки цій економії система окупить себе за кілька років».

Мухаммед Сідат, технічний консультант Fronius

Відкрити більше

 

ЧЛЕН АЛЬЯНСУ ЗА СІЛЬСЬКУ ЕЛЕКТРИФІКАЦІЮ (ARE)

Fronius є першим виробником мережевих інверторів, який приєднався до ARE! Бачення альянсу полягає в тому, що до 2030 року кожен у світі матиме доступ до доступної, безпечної та чистої енергії та енергетичних послуг .

Ми в Fronius пишаємося тим, що підтримуємо цю мету разом із 185 іншими членами з 55 країн і 3 континентів!

Відкрити більше

 

ВИСОКА ЯКІСТЬ, ВАРТА ІНВЕСТИЦІЇ

 • Розумні технології
  Theінтелектуальні інвертори Fronius забезпечити особливо ефективне використання електроенергії від фотоелектричних систем.      
 • 75 років досвіду
  Більше семи десятиліть тому Гюнтер Фроніус заснував сімейне підприємство. Зараз команда складається з 5000+ людей, і разом вони просувають енергетичну революцію.
 • Зроблено в Австрії
  Якість Fronius завжди вироблялася в Австрії. Стале виробництво особливо важливо для нас.
 • Сильні партнери
  Партнер Fronius поруч із вами, навчений і сертифікований нами, готовий допомогти вам порадою та підтримкою для вашої особистої енергетичної революції.

Дізнатися більше


Для забезпечення стабільної роботи гібридної сонячної дизельної системи необхідний оптимальний контроль інтегрованих компонентів. Це можливо лише завдяки використанню якісного та довговічного обладнання.

Як якісний виробник, який проводить дослідження та виробництво в Австрії, Fronius встановлює найвищі стандарти якості та базується на більш ніж 75-річному досвіді. Відкриті інтерфейси та постійні подальші розробки забезпечують постійні вдосконалення та рішення, які можна гнучко використовувати в майбутньому.

Наші системні партнери Fronius по всьому світу будуть раді допомогти вам спланувати та реалізувати вашу індивідуальну сонячну/дизельну гібридну систему. Наші сертифіковані партнери-інсталятори є компетентними контактами для планування, встановлення та обслуговування. Якщо потрібен ремонт, місцеві системні партнери Fronius із глибокими знаннями та наявними запасними частинами завжди під рукою. Таким чином, наша тісна мережа партнерів гарантує найшвидше обслуговування навіть у структурно слабких областях, що зводить втрати врожаю до мінімуму.