FRONIUS SOLHUB - ЗЕЛЕНИЙ ВОДЕНЬ З СОНЯЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ

З ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИМ ВОДНЕМ ІЗ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ: НАШЕ СИСТЕМНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ СТІЙКОЇ МОБІЛЬНОСТІ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЕНЕРГІЇ 

Від викопного палива до відновлюваних джерел енергії: енергетична революція настає як для муніципалітетів, так і для промислових компаній. І це простий перехід із Fronius Solhub.

Fronius Solhub — це системне рішення для виробництва, зберігання, розповсюдження та перетворення зеленого водню з сонячної енергії, що дозволяє створити індивідуальне мобільне та енергетичне рішення, яке використовує енергію 24 годин сонця, незалежно від часу доби чи пори року.

Цілком надійний і з одного джерела. Фроній Солгуб. Призначений для пересування.

 

З ОДНОГО ДЖЕРЕЛА: ВАШЕ ІНДИВІДУАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Вам не потрібна власна фотоелектрична система, будь-які існуючі конструкції чи попередні знання, щоб використовувати зелений водень із сонячної енергії. З Fronius Solhub ми пропонуємо вам індивідуальне комплексне рішення , включаючи турботу про всі офіційні процедури та надання вам постійної підтримки. Наше рішення використовує стандартні контейнери, тому воно повністю масштабоване та множинне.

ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ FRONIUS SOLHUB

  • Індивідуальне комплексне рішення
  • Стійка енергія та мобільність
  • Зберігання енергії
  • Використання відпрацьованого тепла
  • СТО для автомобілів H2

Відкрити більше

 

ЗАПУСК ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА ЗЕЛЕНОМУ ВОДНІ

Місцеве виробництво екологічно чистого водню за допомогою Fronius Solhub робить використання власного парку автомобілів H2 з нульовим рівнем викидів доступним і екологічним . Коли транспортні засоби на паливних елементах перетворюють водень на електрику та тепло, єдиним побічним продуктом є водяна пара .

Дізнатися більше

Fronius Solhub: як це працює та переваги

Як системне рішення для виробництва, зберігання, розподілу та перетворення зеленого водню з сонячної енергії, Fronius Solhub пропонує вам багато можливостей.